Zlatá zrnka eBook

Fatimma.cz Zlatá zrnka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zlatá zrnka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zlatá zrnka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Zlatá zrnka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,96 MB

ISBN: 9788075931153

POPIS
Unikátní výbor z promluv mistra OshaKrátké postřehy, pronikající do největší hloubky lidského nitra, nám dávají možnost zamyslet se nad zásadními otázkami života a pochopit vlastní podstatu i jedinečnost. Osho nabízí doslova zlatá zrnka pravdy, pramenící z jeho osobních zkušeností a z hlubokých duchovních prožitků, které jsou zároveň spjaty s běžným životem, a proto nám pomáhají zvládat každodenní situace a nadhledem a humorem.Máte jen přítomný okamžik, tak nic neodkládejte. Žijte naplno, žijte intenzivně, aby každičký okamžik zezlátl a celý váš život se stal sérií zlatých okamžiků. Takový člověk nikdy nezemře, protože má stejnou schopnost jako král Midas. Vše, čeho se dotkne, se promění ve zlato.I ten krátký život, jenž vám byl dán, se může stát rájem. Jedinou skutečnou zodpovědnost máte vůči svému potenciálu, své inteligenci a vlastní vnímavosti, tak podle toho jednejte.
STÁHNOUT ČÍST
Káva Lavazza Qualità Oro | KávaKáva.cz
Zbyněk Čep © 2013 - 2019 Všechna práva vyhrazena. CzechIndustry Časopis CzechIndustry CzechIndustry. O nás. CzechIndustry. Aktuální číslo; Archiv časopisu
Zlatá zrnka - Knihkupectví Luxor
Střípky: Zlatá zrnka zdaru (6) XXIX. Měl zdar jako obchodník, ale nezdar jako člověk, protože. Přestal růsti. Nebyl větším svého zaměstnání. Nenaučil se nikdy dívati se na jasnou stránku. Nacpal svoji peněženku, ale vyhladověl svou mysl.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY