PoloSvět - Jaro eBook

Fatimma.cz PoloSvět - Jaro Image

INFORMACE

Hledáte knihu PoloSvět - Jaro? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Rod Rees? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: PoloSvět - Jaro.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,51 MB

ISBN: 9788074620904

POPIS
Mraky nad PoloSvětem se začínají stahovat. Heydrichova vojska v jednom šiku obsazují Paříž a dávno zapomenuté zlo Lilith se znovu probouzí. Norma nemá na vybranou, musí se postavit do čela hnutí odporu. Ztracená v děsivé noční můře PoloSvěta musí vzít na sebe obrovskou zodpovědnost a vyrovnat se s tím, že její přátelé teď stojí jako úhlavní nepřátelé na druhé straně barikády. Aby v tomto surreálném kyber světě zvítězila, musí dokázat mnohem víc, než si kdy myslela, že zvládne… jinak zahyne. Tentokrát se děj odehrává v hédonistickém středomořském sektoru Medi. Autor vtahuje do děje řadu nových postav, z nichž nejdůležitější je slečna Odetta Arocová – rozložitá a velmi svérázná dívka z pařížského tržiště. Objevuje se i markýz de Sade a Nikolaj Kondratěv, ruský ekonom a autorův oblíbenec. Při čtení tohoto příběhu se můžete cítit, jako byste se vydali do neznámého města. Odhalujete, co a jak spolu souvisí a jak je v PoloSvětě všechno dokonale promyšleno, a krok za krokem prožíváte spoustu fascinujících příběhů. Chce to jen důvěřovat autorovi, nechat se od něho trpělivě vést a nespěchat. I v tomto díle je čtenář nakonec zanechán v dychtivém očekávání, jak bude příběh v dalším díle LÉTO pokračovat.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: PoloSvět Jaro - Rod Rees | Knihy.ABZ.cz
Inzerát PoloSvět jaro/léto/zima v okrese Uherské Hradiště, cena 199Kč, od Uherský Brod na Sbazar.cz. Popis: Prodám nové knihy PoloSvět. Vhodné jako dárek. Cena v inzerátu za kus. Prodávám nejlépe jako celek (kompletní série) za 500,-. Případně po jednom za cenu 199,-/ks. Osobní předání Uherský Brod nebo zašlu za 65,- zasilkovnou při platbě předem.
Rees Rod
PoloSvět jaro/léto/zima - [5.4. 2020] Prodám nové knihy PoloSvět. Vhodné jako dárek. Původní cena za kus přes 300,-. Cena v inzerátu za všechny. Prodávám jako celek (kompletní série). Osobní předání Uherský Brod nebo zašlu za 65,- zasilkovnou při platbě předem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY