Slovník anglických zkratek eBook

Fatimma.cz Slovník anglických zkratek Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Slovník anglických zkratek! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Slovník anglických zkratek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Slovník anglických zkratek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,40 MB

ISBN: 8072250426

POPIS
Slovník anglických zkratek najde své uplatnění především mezi překladateli, dále mezi studenty angličtiny, ale také mezi podnikateli, kteří se setkávají s anglickou korespondencí a obchodní dokumentaci. Slovník zahrnuje zkratky, mezi nimž může překladatel nebo uživatel přijít do styku v obchodních a technických textech středních a vyšší náročnosti, včetně stále více uplatňovaných automatizačních prvků, pracujících na principu strojového zpracování dat a informací ( výpočetní techniky). Proto se ve slovníku objevuje hodně výrazů s vyznačenou oborovou příslušností, např. počítačů (poč), jejichž zkratky se objevují často ve funkčních schématech a doprovodných textech. Cca 5 000 zkratek.
STÁHNOUT ČÍST
Slovník anglických zkratek - ANAG
NWM - Další ze seznamu anglických zkratek, je výrazem slova „Nevermind". Používá se např. v případě, kdy je uživatel smířený s poskytnutou informací, je k řešení dané situace apatický, případně si neví rady, k určitému problému nechce nebo neumí najít vhodné řešení a raději se k němu staví flegmaticky.
Slovník anglických zkratek - Josef Slováček - Megaknihy.cz
Slovník anglických vojenských zkratek. 18.6 2015. zde pro zájemce ke stažení slovník anglických vojenských zkratek. IMG-doc-vojenskezkrtky.doc - Stáhnout Online otevřít. Žádné komentáře. Buďte první.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY