Ztracený svět eBook

Fatimma.cz Ztracený svět Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ztracený svět! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ztracený svět a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Ztracený svět.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,10 MB

ISBN: 9788073901608

POPIS
Profesor Challenger získá věrohodné informace, že se v Jižní Americe nachází náhorní plošina, na které stále žijí dinosauři. Většina odborné veřejnosti se mu vysměje, ale přesto se mu podaří získat prostředky na zorganizování výpravy, která by měla tento zvláštní fenomén prozkoumat.
STÁHNOUT ČÍST
Získat Ztracený svět: Ledové zakletí (free to play ...
Ztracený svět zná jistě každý. Pravděpodobně ne přímo román Arthura Conana Doyla (s předlouhým podtitulem: Zpráva o úžasných nedávných dobrodružstvích profesora G. E. Challengera, lorda Johna Roxtona, profesora Summerleea a pana E. D. Malonea z redakce Daily Gazette), známější jsou spíš různé komiksy či filmové adaptace, které měly s Doylovou prózou tu více ...
Ztracený svět: Jurský park (1997) | Kinobox.cz
Stáhněte si tuto hru z Microsoft Storu pro Windows 10, Windows 10 Team (Surface Hub). Podívejte se na snímky obrazovky ze hry Ztracený svět: Chyby z minulosti (free to play), přečtěte si nejnovější zákaznické recenze a porovnejte její hodnocení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY