Obchodní korespondence v angličtině eBook

Fatimma.cz Obchodní korespondence v angličtině Image

INFORMACE

Obchodní korespondence v angličtině je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Obchodní korespondence v angličtině na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Obchodní korespondence v angličtině.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,71 MB

ISBN: 9788025119204

POPIS
Angličtinou dnes komunikují firmy po celém světě. Nezbytnou součást obchodování tvoří i korespondence. Jejím prostřednictvím vyřizujeme "na dálku" jak ty oficiální a základní, tak i soukromější a velmi citlivé věci. Znalost pravidel a "ušití obsahu dopisu na míru" zvyklostem právě v té které zemi může zakázce velmi pomoci. Ale jak na to?Kniha Obchodní korespondence v angličtině vám nabídne všechny důležité typy vzorů s radami a komentáři, jak je psát:Hledání práce Poskytování a získávání informací o firmě Objednávání zboží a expedice Platba Stížnosti Obchodní dokumenty Osobní korespondence E-maily Jako BONUS jsou do knihy připojeny: Telefonování Psaní SMS Prezentace Schůzky a jednání ad. CD obsahuje:VZORY OBCHODNÍ KORESPONDENCEInteraktivní cvičení pro procvičování slovní zásoby a frází Věříme, že v knize i přiloženém CD získáte databanku písemností, do které můžete sáhnout kdykoliv, když budete potřebovat ten správný vzor.
STÁHNOUT ČÍST
Obchodní dopis: Co v něm nesmí chybět? | Kafe.cz
Aby se obchodní korespondence v angličtině nestala řadou nedorozumění ze strany obchodních partnerů, je třeba se učit, že znalost mluvené angličtiny . Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Obchodní korespondence v angličtině. Každý jazyk má svá vlastní pravidla pro úpravu písemností.
německy | Fráze - Byznys a obchodní záležitosti | Dopis
V tom případě se jistě nevyhnete kontaktu se svými novými obchodními partnery a nezbude vám, než si osvojit základní pravidla obchodní korespondence. Napsat obchodní dopis anglicky není těžké, měli byste však dbát na dodržování následujícího konceptu:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY