Můj život s Georgem eBook

Fatimma.cz Můj život s Georgem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Můj život s Georgem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Můj život s Georgem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Můj život s Georgem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,73 MB

ISBN: 9788024911823

POPIS
Seznamte se: George, Kavalír King Charles španěl s kouzelnou povahou, vzhledem filmové hvězdy a vášnivou zálibou žvýkat papír. V létě 1998 v rozmezí dvou týdnů ztratila autorka manžela i otce a jí i jejímu osmiletému synkovi Joshuovi připadal svět náhle pustý. A právě tehdy do jejich života přiskotačil George. Roztomilý přítulný pejsek s heboučkou srstí a legračním výrazem neprodleně vzal věci do svých tlapek a Judith brzy poznala, že získat ztracené postavení vedoucího smečky je někdy opravdu obtížné, ne-li zhola nemožné.
STÁHNOUT ČÍST
Můj život s Georgem - Judith Summers - Megaknihy.cz
komentáře a hodnocení knihy Můj život s Georgem - Jak se žije se psím králem. Komentáře (0) Hodnocení (2) Diskuze (0) Recenze (0) Citace (0) Čtou (0) Přečetli (0) Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
MŮJ ŽIVOT S ASISTENCÍ - YouTube
Kniha: Můj život s Georgem Jak se žije se psím králem Autor: Judith Summersová Seznamte se: George, Kavalír King Charles španěl s kouzelnou povahou, vzhledem filmové hvězdy a vášnivou zálibou žvýkat papír.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY