Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí eBook

Fatimma.cz Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,87 MB

ISBN: 9788026500773

POPIS
Kniha navazuje na světový bestseller Hodný holky nikdy nedostanou přidáno. Zatímco první knížka se věnuje hlavně práci, druhá ji rozšiřuje o témata vztahů, rodiny, každodenního života. Nabízí praktické rady, strategie a taktiky, jak se posunout od hodné holky k úspěšné ženě.
STÁHNOUT ČÍST
Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí | Odborná ...
Potom je knížka Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí určena přesně vám. Lois P. Frankelová je prezidentkou poradenské firmy Corporate Coaching International, koučkou a vyhledávanou řečnicí, která svým vtipným, vřelým a praktickým projevem dokáže zaujmout, vzdělávat a bavit široké publikum.
Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí | Albatrosmedia.cz
Nabízí praktické rady, strategie a taktiky, jak se posunout od hodné holky k úspěšné ženě. Chcete-li vyhrát jeden ze tří knih Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí, staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku a odpovězte e-mailem na soutěžní otázku. Své odpovědi zasílejte nejpozději do 23. října 2014.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY