Pozoruhodná místa naší vlasti 3 eBook

Fatimma.cz Pozoruhodná místa naší vlasti 3 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pozoruhodná místa naší vlasti 3! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pozoruhodná místa naší vlasti 3 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Pozoruhodná místa naší vlasti 3.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,11 MB

ISBN: 9788073462215

POPIS
Všechna pozoruhodná místa v této knize, ať již byla vytvořena přírodou nebo lidskou rukou, jsou zajímavá nejen na pohled, ale i skutečností, že se s nimi pojí poutavý příběh. Dozvíte se například, proč a kde vznikl malovaný hřbitov, jak se vyrábí kostelní zvony, jaká tajemství ukrývala Býčí skála, jak starý je nejmladší hrad, které jezero má mrtvou vodu, kde byla podzemní penězokazecká dílna, jak se žilo lovcům mamutů. Kniha poutavou formou nabízí i spoustu dalších zajímavostí pro každého čtenáře. Na stranách knihy naleznete téměř 400 krásných fotografií.
STÁHNOUT ČÍST
Pozoruhodná místa naší vlasti 2 - Kocourek Jaroslav ...
Dům knihy.cz > Knihy > Cestování > Česko > Pozoruhodná místa naší vlasti 2. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Pozoruhodná místa naší vlasti 2. KOCOUREK Jaroslav, PODHORSKÝ Marek. Info: Rubico, 2016 (1.) - váz., 128 str. EAN: 9788073462031
Pozoruhodná místa naší vlasti 2 - Jaroslav Kocourek, Marek ...
Pozoruhodná místa naší vlasti. Kdo napsal knihu Pozoruhodná místa naší vlasti? Autorem je Jaroslav Kocourek, Marek Podhorský. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY