Pokojové rostliny eBook

Fatimma.cz Pokojové rostliny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pokojové rostliny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pokojové rostliny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Pokojové rostliny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,63 MB

ISBN: 8072345664

POPIS
Poutavá a působivá příručka s mnoha sty barevných fotografií rostlin vhodných pro interiéry, zasklené prostory, balkóny a terasy. Všechny zobrazené druhy jsou podrobně popsány s důrazem na správné ošetřování. Rostliny, které rostou dobře ve srovnatelných podmínkách, jsou řazeny do skupin, což umožňuje dobrou orientaci při vyhledávání správné rostliny pro správné místo. S použitím rozsáhlého rejstříku, který obsahuje vědecká a částečně i česká jména, lze každou rostlinu rychle nalézt.Překlad: Ing. Miroslav Volf, CSc.Z obsahu:KapradinyPalmyCordyline, Dracaena, YuccaMarantyFíkusyÁronovité rostlinyRostliny s ozdobným listem...
STÁHNOUT ČÍST
Květinářství Plantica — pokojové rostliny a květiny eshop ...
Pokojové rostliny jsou většinou okrasné rostliny, které špatně snášejí teplotní výkyvy během roku, proto je pěstujeme většinou v interiérech. Jak o ně pečovat, když jsou napadeny škůdci a které druhy jsou nenáročné?
Pokojové rostliny encyklopedie (420 článků, 5 030 fotek)
Pokojové rostliny koupit o objednat u OBI. Velký výběr Pokojové rostliny a příslušenství naleznete online na OBI.cz a ve své prodejně OBI!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY