Antistresové pohlednice eBook

Fatimma.cz Antistresové pohlednice Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Antistresové pohlednice! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Antistresové pohlednice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Antistresové pohlednice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,88 MB

ISBN: 9788024757605

POPIS
V rámci pastelkové revoluce jsme se rozhodli kromě omalovávání vrátit zpět do života ještě jeden trend — pohlednice, posly dobrých zpráv. Pohlednicí nikomu nevynadáte, nedáte výpověď ani kopačky. Je to obrázek pro radost a teď mu navíc můžete vtisknout vlastní styl. Vlastnoručně vybarvená pohlednice potěší. K narozeninám, ke svatbě, k narození holčičky i chlapečka nebo jenom pro radost.Připravili jsme pro vás dvaadvacet pohlednic, které můžete vybarvit podle svých představ. Dokonce je na nich místo i pro váš originální text. Tak do toho - vybarvujte a posílejte!
STÁHNOUT ČÍST
Antistresové pohlednice GRADA Publishing, a. s.
0 hodnocení Antistresové pohlednice 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V rámci pastelkové revoluce jsme se rozhodli kromě omalovávání vrátit zpět do života ještě jeden trend — pohlednice, posly dobrých zpráv. Pohlednicí nikomu nevynadáte, nedáte výpověď ani kopačky.
Antistresové pohlednice - Daňková Jolana | Knihy Grada
V rámci pastelkové revoluce jsme se rozhodli kromě omalovávání vrátit zpět do života ještě jeden trend — pohlednice, posly dobrých zpráv. Pohlednicí nikomu nevynadáte, nedáte výpověď ani kopačky. Je to obrázek pro radost a teď mu navíc můžete vtisknout vlastní styl. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY