Navigace eBook

Fatimma.cz Navigace Image

INFORMACE

Navigace je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Tim Barlett. Přečtěte si s námi knihu Navigace na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Navigace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,95 MB

ISBN: 9788090436022

POPIS
Tuto knihu lze vřele doporučit nejen studentům některého z kurzů RYA, ale i všem ostatním, kteří se chtějí blíže seznámit s uměním námořní navigace.Navigační techniky a praktiky se během posledních let dramaticky změnily, obzvláště GPS a elektronické mapové přístroje dosahují nebývalé úrovně přesnosti a spolehlivosti.RYA uzpůsobila všechny své kurzy s ohledem na fakt, že mnozí jachtaři a uživatelé motorových jachet nyní považují elektronické přístroje za hlavní způsob navigace.Tradiční metody ale stále hrají v navigaci důležitou roli. Tato kniha, vhodná pro jachtaře i vyznavače motorových lodí, nabízí vyváženou kombinaci klasických i moderních navigačních technik a radí, jak využít to nejlepší z obou.Jachtařská publikace od RYA
STÁHNOUT ČÍST
GPS navigace na Aukru
Garmin Drive 51S Lifetime Europe45. GPS navigace od Garminu je vybavena 5 palcovým displejem s rozlišením 480 x 272 bodů. Dále navigace disponuje asistentem řazení do jízdních pruhů, náhledem do křižovatek Junction View, Bluetooth, POI body zájmu.
Mapy.cz
Nejpoužívanější mapový portál www.mapy.cz umožňuje podrobné hledání na mapách ČR i Evropy. Nabízí detailní mapy všech českých měst a obcí, plánovač tras, hledání míst a firem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY