Navigace eBook

Fatimma.cz Navigace Image

INFORMACE

Navigace je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Tim Barlett. Přečtěte si s námi knihu Navigace na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Navigace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,22 MB

ISBN: 9788090436022

POPIS
Tuto knihu lze vřele doporučit nejen studentům některého z kurzů RYA, ale i všem ostatním, kteří se chtějí blíže seznámit s uměním námořní navigace.Navigační techniky a praktiky se během posledních let dramaticky změnily, obzvláště GPS a elektronické mapové přístroje dosahují nebývalé úrovně přesnosti a spolehlivosti.RYA uzpůsobila všechny své kurzy s ohledem na fakt, že mnozí jachtaři a uživatelé motorových jachet nyní považují elektronické přístroje za hlavní způsob navigace.Tradiční metody ale stále hrají v navigaci důležitou roli. Tato kniha, vhodná pro jachtaře i vyznavače motorových lodí, nabízí vyváženou kombinaci klasických i moderních navigačních technik a radí, jak využít to nejlepší z obou.Jachtařská publikace od RYA
STÁHNOUT ČÍST
Jak vybrat nejlepší navigaci - GPS navigace | gpscentrum
Navigace máme skladem připravené k okamžitému odeslání. Stačí si vybrat tu správnou. Nezapomeňte zkontrolovat slevy a jiné akce. GPS navigace si vyzvednete osobně na blízké prodejně nebo si je necháte zaslat až domů. Příjemný nákup!
GPS navigace | EURONICS
Taková kvalitní GPS navigace váží jen malý zlomek, její displej nabízí panel lehce nad 4", přijímá pokyny i přes nasazené rukavice a konstrukce odolá slunci, dešti a mrazu. Za pozornost stojí výborný a cenově dostupný model Navitel G550. Navigace pro cyklisty. Od GPS pro motorky se zpravidla nijak výrazně neliší.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY