Poradce vínomila eBook

Fatimma.cz Poradce vínomila Image

INFORMACE

Poradce vínomila je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Katherine Coleová. Přečtěte si s námi knihu Poradce vínomila na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Poradce vínomila.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,15 MB

ISBN: 9788073918354

POPIS
Většina lidí má sice víno ráda, vadí jim však složitý proces jeho výběru. Proto se mnozí neustále vracejí ke svým starým osvědčeným značkám. Tím však sami sebe ochuzují o nové zážitky. Snahou autorky této knihy je naučit nás snadné orientaci ve světě vína a přiblížit nám tak jeho poklady. Proto se odvrací od způsobu uspořádání většiny obchodů s vínem a vinných lístků - tedy podle zeměpisné oblasti - a místo toho nám nabízí systém 10 nejběžnějších stylů vína, s nímž se lze v této složité oblasti snadno orientovat. Snaží se přitom používat co nejjednodušší jazyk doplněný řadou uživatelsky přehledných grafů a symbolů, jež ještě víc ulehčují orientaci.
STÁHNOUT ČÍST
Poradce vínomila - Katherine Coleová, brožovaná vazba ...
Všechny informace o produktu Kniha Poradce vínomila, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Poradce vínomila. Poradce vínomila od 342 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
Doporučujeme ke čtení - Poradce vínomila | Šampaňské pro ...
Poradce vínomila. Katherine Coleová. Většina lidí má sice víno ráda, vadí jim však složitý proces jeho výběru. Proto se mnozí neustále vracejí ke svým starým osvědčeným značkám.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY