Hory nepláčou eBook

Fatimma.cz Hory nepláčou Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hory nepláčou? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Kateřina Pešková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Hory nepláčou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,46 MB

ISBN: 8085892030

POPIS
Malé podhorské město Harrogate se chystá na další vánoční sezónu. Ke značné nelibosti místní záchranné horské služby to však vypadá na všechno, jen ne klid pod vánočním stromkem. Příchod zimní super-bouře, návštěva z Bílého domu a nečekaná popularita do té doby obyčejného lyžařského střediska v médiích věští kalamitu. Jsou na ni záchranáři připraveni? Nebo jsou příliš zatíženi svými osobními problémy... Připojte se k Horské službě už dnes a zažijte jedny z nejdivočejších Vánoc posledních let!
STÁHNOUT ČÍST
Hora, hóra, hóry | Slovník cizích slov
Malé podhorské město Harrogate se chystá na další vánoční sezónu. Ke značné nelibosti místní záchranné horské služby to však vypadá na všechno, jen ne klid pod vánočním stromkem. Příchod zimní super-bouře, návštěva z Bílého domu a nečekaná popularita do té doby obyčejného lyžařského střediska v médiích věští kalamitu.
Kniha: Hory nepláčou - Kateřina Pešková | Knihy.ABZ.cz
Koupit Koupit eknihu. Malé podhorské město Harrogate se chystá na další vánoční sezónu. Ke značné nelibosti místní záchranné horské služby to však vypadá na všechno, jen ne klid pod vánočním stromkem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY