Satan v Goraji eBook

Fatimma.cz Satan v Goraji Image

INFORMACE

Satan v Goraji je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Isaac Bashevis Singer. Přečtěte si s námi knihu Satan v Goraji na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Satan v Goraji.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,37 MB

ISBN: 807203510x

POPIS
Už v této své prvotině předložil autor, budoucí nositel Nobelovy ceny za literaturu, škálu svého vypravěčského talentu a lze bez nadsázky říci, že jej později, v románech i povídkách, sice mnohokrát zúročil, ale svůj první román už nikdy zcela nepřekonal. V úchvatném příběhu z malého východoevropského městečka vypráví o rebu Gedajlovi, Satanovi, který sem přichází v rouše Mesiáše a začíná v lidských srdcích rozsévat zlo, a o gorajských Židech, kteří nebezpečí buď čelí, anebo se jím dobrovolně nechají strhnout do záhuby.
STÁHNOUT ČÍST
Satan v Goraji | ANTIKVARIÁT |TRIGON, nakladatelství ...
Satan v Goraji - Isaac Bashevis Singer . Už v této své prvotině předložil autor, budoucí nositel Nobelovy ceny za literaturu, škálu svého vypravěčského talentu a lze bez nadsázky říci, že jej později, v románech i povídkách, sice mnohokrát zúročil, ale svůj první román už nikdy zcela nepřekonal.
Satan v Goraji (Isaac Bashevis Singer) | Detail knihy ...
Všechny informace o produktu Kniha Satan v Goraji - Singer Isaac Bashevis, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Satan v Goraji - Singer Isaac Bashevis.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY