Maigret se svěřuje / Maigret na dovolené eBook

Fatimma.cz Maigret se svěřuje / Maigret na dovolené Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Maigret se svěřuje / Maigret na dovolené! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Maigret se svěřuje / Maigret na dovolené a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Maigret se svěřuje / Maigret na dovolené.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,25 MB

ISBN: 9788024233529

POPIS
V příběhu Maigret se svěřuje se komisař přizná přátelům k případu z dávné minulosti, který mu nedá spát, protože v něm neuspěl. Všechno vypadalo tak jednoznačně: žena Adriena Josseta je nalezena mrtvá, její muž měl milenku a teď je na útěku s manželčinými penězi. Pak si však vše rozmyslí a vylíčí Maigretovi pravdu. Je nevinen, ale vše hovoří proti němu a komisař mu nedokáže pomoci. Po mnoha letech se objeví dopis a v něm příběh člověka, který se chlubí, že se mu podařilo přelstít i Maigreta. Příběh Maigret na dovolené nás zavádí do malého francouzského letoviska. Komisař si od zdejšího pobytu slibuje především odpočinek, ale brzy se ukáže, že kde je Maigret, tam je i zločin, a tak Simenonův hrdina najednou stane tváří v tvář snad nejtragičtějšímu případu své kariéry. Vše začalo podivným vzkazem, který nalezl komisař v kapse poté, co se vrátil z nemocnice, kde museli narychlo hospitalizovat paní Maigretovou: Pro smilování boží požádejte o návštěvu u pacientky na čísle 15. Než stihne komisař přání vyhovět, dívka z patnáctky umírá.
STÁHNOUT ČÍST
Maigret se svěřuje, Maigret na dovolené - Simenon Georges ...
Martas87h. Jak jinak, ale ani na dovolené nemá Maigret chvilku klidu :) Každopádně jeden zajímavý poznatek tu je. Ne že by se paní Maigretová obzvlášť často v příbězích objevovala, ale zase to není žádná paní Columbová, o které všichni vědí, ale nikdo ji nikdy neviděl.
Maigret se svěřuje, Maigret na dovolené / Nejlevnější knihy
Příběh Maigret na dovolené nás zavádí do malého francouzského letoviska. Komisař si od zdejšího pobytu slibuje především odpočinek, ale brzy se ukáže, že kde je Maigret, tam je i zločin, a tak Simenonův hrdina najednou stane tváří v tvář snad nejtragičtějšímu případu své kariéry.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY