Arabská kuchařka eBook

Fatimma.cz Arabská kuchařka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Arabská kuchařka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Arabská kuchařka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Arabská kuchařka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,67 MB

ISBN: 9788025132562

POPIS
Autorka publikace Arabská kuchařka, kterou vydalo nakladatelství Computer Press, Renata Janů, vystudovala Vysokou školu ekonomickou, obor ekonomika služeb a cestovního ruchu, a tak má ke gastronomii velice blízko. Díky svým pracovním přidělením měla možnost dlouhodobě pobývat v Libanonu, Sýrii, Jordánsku, Kuvajtu a Spojených arabských emirátech a procestovat Egypt a Tunis. Autorka se v uvedených zemích mohla rovněž věnovat své velké zálibě - sbírání zajímavých receptů na chutné arabské pokrmy, které se naučila i sama připravovat. Do své nové kuchařky vybrala taková jídla, která je možno připravit z u nás dostupných surovin, případně které je možno vhodně nahradit.Publikace Arabská kuchařka chce přispět k rozšíření povědomosti nejen o řadě typických arabských jídel a postupu jejich přípravy, ale rovněž o arabských zemích jako takových a vytvořit tak prostřednictvím gastronomie nový pohled na tyto veskrze zajímavé oblasti.
STÁHNOUT ČÍST
Arabská kuchařka - Renáta Janů | Databáze knih
Publikace Arabská kuchařka chce přispět k rozšíření povědomosti nejen o řadě typických arabských jídel a postupu jejich přípravy, ale rovněž o arabských zemích jako takových a vytvořit tak prostřednictvím gastronomie nový pohled na tyto veskrze zajímavé oblasti.
Kniha Arabská kuchařka - Trh knih - můj antikvariát online
Arabská rýže - recept: Na másle osmahneme nudle do tmavěhněda, přidáme rýži, pořádně promícháme, zalijeme vodou, osolíme, přiklopíme pokličkou a jakmile se začne vařit, dáme
SOUVISEJÍCÍ KNIHY