Krysí hnízdo eBook

Fatimma.cz Krysí hnízdo Image

INFORMACE

Hledáte knihu Krysí hnízdo? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Michael Dibdin? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Krysí hnízdo.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,71 MB

ISBN: 9788071859925

POPIS
Komisař italské kriminálky Aurelio Zen, přeložený před lety z vyšetřovací služby k administrativě, když jeho pátrání po únoscích bývalého premiéra Alda Mora začalo ohrožovat vlivné politické kruhy, je neočekávaně vyslán do Perugie a pověřen vyšetřováním únosu Ruggiera Milettiho, hlavy jedné z nejmocnějších podnikatelských rodin v zemi. Již brzy po příjezdu Zen zjistí, že jeho úsilí o dopadení únosců příliš nepřejí místní úřady ani někteří členové rodinného klanu, jimž jako by Milettiho odstavení od vlivu na vedení rodinného podniku spíše vyhovovalo, a pátrání po pachatelích únosu a posléze i vraždy se postupně proměňuje v neúprosný a nervy drásající zápas, v němž jedinou Zenovou šancí na úspěch je rozkrýt temný svět pečlivě střežených osobních tajemství, zájmů a intrik všech podezřelých.
STÁHNOUT ČÍST
Krysí hnízdo | Alarm für Cobra 11 | Filmová místa.cz
Krysí hnízdo Miloslava Topinky, tento text, vzniklý na konci šedesátých let, je jedním z nejméně obvyklých literárních počinů, neboť osciluje mezi poesií, dramatem a konceptuálním textem.
Krysí hnízdo - Michael Dibdin | Knihy Dobrovský
[email protected] social media links. Instagram DeviantArt Ko-fi. Tuesday, May 5th 6 notes 1588682127. krysi-hnizdo. A 58483728th linocut attempt (before i screwed up). art linocut wip work in progress sketch logo design branding artists on tumblr my art drawing i tried very hard. Saturday, Feb 29th 1582964244.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY