Léčivé rostliny Číny a Vietnamu eBook

Fatimma.cz Léčivé rostliny Číny a Vietnamu Image

INFORMACE

Léčivé rostliny Číny a Vietnamu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavel Valíček. Přečtěte si s námi knihu Léčivé rostliny Číny a Vietnamu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Léčivé rostliny Číny a Vietnamu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,94 MB

ISBN: 9788086231617

POPIS
Zájemcům o léčivé rostliny Číny a Vietnamu a jejich účinky se dostává do rukou poslední, třetí díl. Je v něm uvedeno dalších 60 druhů rostlin, které hrají významnější roli v léčbě a jsou důležitou součástí mnoha receptů tradiční čínské medicíny. Ve třech dílech je uvedeno celkem 320 druhů a tvoří tak ucelený a uzavřený komplex.Publikace dávají zájemcům o studium a praktické využití této medicíny solidní základ pro seznámení s fytoterapií, tj. léčení rostlinami (yao shen).Velmi důležité jsou rozsáhlé rejstříky, které umožňují snadnou orientaci, jak pokud jde o jednotlivé druhy rostlin, tak i jejich léčebné užití. Kniha je doplněna ilustracemi a barevnou fotopřílohou.
STÁHNOUT ČÍST
Léčivé rostliny Číny a Vietnamu
Kupte knihu Léčivé rostliny Číny a Vietnamu 1. díl (a-i) (Pavel Valíček) s 21 % slevou za 249 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Léčivé rostliny Číny a Vietnamu - 1. díl (a-i) Jindřich ...
Koupit Koupit eknihu. Zájemcům o léčivé rostliny Číny a Vietnamu a jejich účinky se dostává do rukou poslední, třetí díl. Je v něm uvedeno dalších 60 druhů rostlin, které hrají významnější roli v léčbě a jsou důležitou součástí mnoha receptů tradiční čínské medicíny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY