Květomluva eBook

Fatimma.cz Květomluva Image

INFORMACE

Květomluva je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Klára Trnková. Přečtěte si s námi knihu Květomluva na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Květomluva.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,30 MB

ISBN: 9788087678268

POPIS
Květomluva údajně pochází ze starověkých harémů a nebývalého rozkvětu doznala v dobách vlády britské královny Viktorie, kdy bylo přímé vyjádření vzájemných pocitů, zejména mezi osobami opačného pohlaví, téměř nemožné a bylo považováno přinejmenším za neslušné. Rozvinula se tak diskrétní komunikace pomocí květin, vyjadřující city a názory, které bylo vtěsnat do slov. Během času byl půvabný zvyk postupně opouštěn a význam vložený do květin tak zcela zapomenut. V různých oblastech a dobách se symbolika trochu lišila, v knížce jsou uvedeny všechny nalezené významy jednotlivých rostlin.
STÁHNOUT ČÍST
Květomluva - iKarmel.cz
Květomluva: Afrikán - Mé srdce nezná falše ani nevěry a tluče jen pro Tebe. Agáve - Když se sejdeme, ztratím odvahu. Akátová větvička s květem - Rád bych Tě objal. Akátový květ bez listu - Kdy Tě zase uvidím? Akátový list - Důvěřuj mi. Aksamitník - Mé srdce nezná falše ani nevěry a tluče jen pro tebe.
KVĚTOMLUVA :: LILIE květinářství
Květomluva(Trnková Klára) - Květomluva údajně pochází ze starověkých harémů a nebývalého rozkvětu doznala v dobách vlády britské královny Viktorie, kdy bylo přímé vyjádření vzájemných pocitů, zejména mezi osobami opačného pohlaví, téměř nemožné a bylo považováno přinejmenším za neslušné. Rozvinula se tak diskrétní komunikace pomocí květin ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY