Jóga pro fascie eBook

Fatimma.cz Jóga pro fascie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jóga pro fascie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jóga pro fascie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Jóga pro fascie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,18 MB

ISBN: 9788087419694

POPIS
Fascie stabilizují a tvarují vaše tělo a podobně jako svaly, i fascie potřebují pravidelný pohyb. Jóga pro fascie ve vás uvolní ta nejhlubší napětí, zregeneruje a protáhne vazivo a překvapivě jednoduché variace klasických ásan z jin-jógy a power-jógy vám zpestří každodenní cvičební praxi.Jóga s tréninkovým programem PLUS pro fascie.Vaše tělo je uvolněné a bez napětí, duch povznesený a svobodný. Tyto blahodárné účinky jógy znáte a považujete si jich. S Jógou pro fascie se integrální jógový trénink ještě více prohlubuje.Ke každé z ásan jin-jógy a power-jógy představíme varianty tréninku PLUS pro fascie. Každá má několik stupňů obtížnosti, takže jógová cvičení vhodná pro fasciální trénink si najdou začátečníci i pokročilí.V knize najdete:Rozmanitost: přes 200 variací známých ásan z tréninkového programu PLUS pro fascie.Fascinující vhledy: grafika objasňuje a znázorňuje fasciální řetězce, jichž se jednotlivé cviky týkají.
STÁHNOUT ČÍST
Joga pro fascie | Sleviste.cz
JÓGA PRO ŠŤASTNÉ FASCIE. 10. 11. 2018 10:30 - 13:30 Jógovna Pořádá: Petra Plutnarov ...
Jóga pro fascie - TEJPY.cz
Jóga pro fascie: w-shop pro lepší pružnost těla. 4.část: „Spirální linie (rotace)" Fascie je kolagenní pojivová tkáň, která se jako síť rozprostírá po celém našem těle. Fascie obalují každý sval i orgán, tím drží celé naše tělo pohromadě a umožňují vzpřímené držení těla a jeho pohyb.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY