Život ve staletích - 16. století eBook

Fatimma.cz Život ve staletích - 16. století Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Život ve staletích - 16. století! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Život ve staletích - 16. století a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Život ve staletích - 16. století.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,25 MB

ISBN: 9788024358437

POPIS
Projekt známého historika a oblíbeného spisovatele. Kniha popisuje, jak se proměnil život všech vrstev tehdejší společnosti v 16. století. I nadále autor vychází z dostupných historických pramenů a spojením odborné erudice a svého vypravěčského umění vytvořil ojedinělé dílo, které všem zájemcům přehledně a současně zajímavě přiblíží jedno z nejvýznamnějších období českých dějin. Text opět doprovází řada fotografií, kreseb, plánků a ukázek z dobových pramenů.
STÁHNOUT ČÍST
Život ve staletích - 16. století - Vlastimil Vondruška ...
Kniha Život ve staletích - 16. století Přidat komentář. Holmann. 02.05.2019. No 3* na hraně. Opět tak nějak zvláštně - Vondruškovsky podaná verze historie. ...
16. století - Wikipedie
Všechny informace o produktu Kniha Život ve staletích - 15. století - Lexikon historie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Život ve staletích - 15. století - Lexikon historie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY