Deníky eBook

Fatimma.cz Deníky Image

INFORMACE

Deníky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Sylvia Plath. Přečtěte si s námi knihu Deníky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Deníky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,24 MB

ISBN: 0

POPIS
Plathová si založila první deník už v dětství a pokračovala v jeho psaní až do smrti. Vedle básní představuje její nejvýznamnější dílo. Sloužil jí jako normální deník — mapoval život, dráždil paměť a možná i rozháněl pochyby, že člověk vůbec existuje —ale znamenal pro ni i daleko více. Plathová o něm jednou mluvila jako o „litanii snů, příkazů a rozkazů“ a ještě přesněji jako o svém „Sargasu“, pokladnici imaginace, v níž se obrazy uvolněné z jejího podvědomí ocitly vůbec poprvé na denním světle. Neuvěřitelně působivý dokument.
STÁHNOUT ČÍST
Deník - Wikipedie
Upíří deníky jsou určené hlavně pro young adult publikum. Jejich příběh se totiž soustředí hlavně na romantické i temné vztahy mezi jednotlivými postavami, které se rozvíjí na pozadí boje dobra a zla. Jednotlivé díly sází hlavně na tajemnou atmosféru, napínavý milostný trojúhelník plný romantiky, vášně i ...
Kvído cestovatel - Kvído
Seriál The Vampire Diaries online - Byl by to klasický upíří příběh, kde se starodávný upír Stefan přistěhoval do malého městečka Mystic Falls kdesi v amerického lesích, a zamiloval se tam do krásné mladé dívky Eleny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY