Katka Krátkozraká eBook

Fatimma.cz Katka Krátkozraká Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Katka Krátkozraká! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Katka Krátkozraká a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Katka Krátkozraká.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,70 MB

ISBN: 9788000048475

POPIS
Prožijte spolu s Katkou dětství v Paříži! Od nositele Nobelovy ceny za literaturu.Katka Krátkozraká žije s tatínkem v desátém pařížském obvodě a touží stát se tanečnicí. Jenže nosí brýle. Nevýhoda? Kdepak! Když si je totiž sundá, ocitá se v jiném světě, jemnějším a přívětivějším. Tam s tatínkem často utíkají. Ale čím se vlastně tatínek živí? Proč od nich odešla maminka? A uvidí ji Katka ještě někdy? Patrick Modiano se v příběhu pro děti i dospělé vrací ke svým typickým tématům: zkoumání lidské paměti, identity a plynutí času.
STÁHNOUT ČÍST
Katka Krátkozraká - Patrick Modiano | Databáze knih
Katka Krátkozraká žije s tatínkem v desátém pařížském obvodě a touží stát se tanečnicí. Jenže nosí brýle. Nevýhoda? Kdepak! Když si je totiž sundá, ocitá se v jiném světě, jemnějším a přívětivějším. Tam s tatínkem často utíkají. Ale čím se vlastně tatínek živí? Proč od nich odešla maminka? A uvidí ji Katka ještě někdy? Patrick Modiano se v ...
Katka Krátkozraká - Patrick Modiano | KOSMAS.cz - vaše ...
Albatros Katka Krátkozraká (978-80-00-04847-5) Prožijte spolu s Katkou dětství v Paříži! Od nositele Nobelovy ceny za literaturu. Katka Krátkozraká žije s tatínkem v desátém pařížském obvodě a touží stát se tanečnicí. Jenže nosí brýle.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY