Ohněm a hlubokou vodou eBook

Fatimma.cz Ohněm a hlubokou vodou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ohněm a hlubokou vodou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ohněm a hlubokou vodou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Ohněm a hlubokou vodou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,20 MB

ISBN: 9788074332395

POPIS
Na stockholmském předměstí zmizí jednoho dne při hře před domem svých pěstounů devítiletá dívka. Beze stopy, jako by se propadla do země. O šest týdnů později se ztratí ze školky i její šestiletý bratr. Podezření okamžitě padne na jejich násilnickou biologickou matku, která je týrala. Do vyšetřování se zapojí psycholožka Siri Bergmanová již případ neočekávaně ovlivní, neboť zneužívání dětí se objeví příliš blízko jejího vlastního domova. Když je v temných vodách poblíž Stockholmu nalezeno ženské tělo, vyšetřování nabere překvapivý obrat. Co zpočátku vypadalo jako jasný případ, teď vypadá úplně jinak. Na internetu se objevily snímky mrtvé ženy a zmizelých dětí.O co v případu opravdu jde? Kdo odvedl děti? Kdo zavraždil ženu? A kdo stále dává fotografie obětí na internet? V souboji s časem, ve kterém jde o záchranu dvou pohřešovaných dětí, Siri a její kolegové spěchají, aby našli chybějící pojítko mezi nimi a mrtvou ženou…Strhující thriller zkušené autorské dvojice pátrá v minulosti a vnáší více světla na téma násilí na nejvíce bezbranných členech naší společnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Ohněm a hlubokou vodou - Severský krimiromán - Camilla ...
Ohněm a hlubokou vodou. Camilla Grebe & Åsa Träff ; ze švédského originálu Eld och djupa vatten ... přeložila Eva Nováčková ...
Ohněm a mečem - Henryk Sienkiewicz | Databáze knih
při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY