Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem eBook

Fatimma.cz Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem Image

INFORMACE

Hledáte knihu Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Marek Hýža? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,84 MB

ISBN: 9788074040207

POPIS
Úspěšný televizní dokumentární cyklus o útulnách, chatách a boudách na českých, moravských a slezských horách Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem nyní vychází v knižní podobě. Zasvěceným průvodcem vám opět bude scenárista Marek Hýža a své postřehy a zkušenosti připojí i moderátor pořadu Vladimír Čech. Oba zdatní a na slovo vzatí turisté a milovníci hor vás v několika zastaveních provedou známými i méně známými místy horstev naší země. Začněte třeba na jesenické Švýcárně a pokračujte na Šerák, kde můžete ochutnat keprnickou hořkou. Zamiřte na hranice se Slovenskem a rozhlédněte se na valašském Portáši. Naši autoři nevynechali ani Beskydy, Krkonoše, Šumavu a její slavnou "Turnerku" a Klostermannovu chatu. Vydejte se s nimi na cestu a užijte si i ta milá spočinutí po namáhavém výstupu. Šťastné putování a hodně krásných zážitků.
STÁHNOUT ČÍST
Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem - Marek Hýža ...
Úspěšný televizní dokumentární cyklus o útulnách, chatách a boudách na českých, moravských a slezských horách Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem nyní vychází v knižní podobě. Zasvěceným průvodcem vám opět bude scenárista Marek Hýža a své postřehy a zkušenosti připojí i moderátor pořadu Vladimír Čech.
Turnerova chata - YouTube
Sledujte Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV.Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 117 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY