Meč Boží eBook

Fatimma.cz Meč Boží Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Meč Boží! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Meč Boží a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Meč Boží.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,55 MB

ISBN: 8072175918

POPIS
U pobřeží Jižní Koreje objeví mladý chlapec jeskyni, která je nasáklá lidskou krví. O necelý týden později všichni obyvatelé jeho vesnice zmizí…V Saúdské Arábii nalezne archeoložka artefakt, který ohrožuje historické základy islámu. Pro některé muslimy je to objev, který je třeba za každou cenu ututlat.Mezitím se v tajném bunkru americké zpravodajské služby stane nemyslitelné. Při výslechu jednoho z nejnebezpečnějších teroristů světa je brutálně popraven bývalý člen elitního týmu MANIAC.Jeho bývalí velitelé, Jonathon Payne a D. J. Jones, se nabídnou, že povedou vyšetřování. Rychle pochopí, že za touto krutostí se tají něco víc než jen teroristická odveta - jedná se o spiknutí, které má uvrhnout svět do plamenů svaté války. A jejich úkolem je tomu zabránit.Chris Kuzneskij je světoznámý bestsellerový autor Znamení kříže, historického thrilleru, který získal velký ohlas a byl přeložen do více než tuctu jazyků. Jeho první román The Plantation uvedl na scénu postavy Payna a Jonese a sklidil nadšenou kritiku.
STÁHNOUT ČÍST
Archanděl Michael Meč a Štít - Fantasy Meče
3. kniha v sérii Jonathon Payne a David Jones. O čem je kniha Meč boží? U pobřeží Jižní Koreje objeví mladý chlapec jeskyni, která je nasáklá lidskou krví. O necelý týden později všichni obyvatelé jeho vesnice zmizíV Saúdské Arábii nalezne archeoložka artefakt, který ohrožuje historické základy islámu.
Meč Katolických Králů Deluxe - Fantasy Meče
Boží „meč" označuje pozemské činitele, které použije, ale může zahrnovat i jeho nebeskou organizaci podobnou vozu. „Spravedliví" a „ničemní" obyvatelé Judy a Jeruzaléma, stejně jako národy zle naladěné proti Božímu lidu, padnou ostřím Božího „meče".
SOUVISEJÍCÍ KNIHY