Moderní pozemní boj eBook

Fatimma.cz Moderní pozemní boj Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Moderní pozemní boj! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Moderní pozemní boj a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Moderní pozemní boj.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,14 MB

ISBN: 8020607110

POPIS
Uspořádání této knihy je stejné jako u předchozích svazků úspěšné série, k níž patří i tato kniha. Společně s knihami Moderní vzdušný boj, Moderní vojenské vrtulníky, Moderní námořní boj a Moderní válečné ponorky, předcházejícími tituly této řady, poskytuje kniha „Moderní pozemní boj“ informace o současné technice, zbraních a taktice, používaných ve všech hlavních oblastech činnosti dnešních ozbrojených sil. Nejdůležitější zbraní na pozemním bojišti zůstává tank. Parametry dalších kategorií obrněných vozidel se však v posledních desetiletích značně zvýšily a dokonce i lehká obrněná vozidla dnes disponují mohutnou palebnou silou. S pokračujícím vývojem obrněné techniky se dále vyvíjejí i protitankové zbraně. Tank je možné zničit i ruční protitankovou střelou. Vyvíjí se i ostatní výzbroj pěchoty a se stupňujícím se ohrožením ze vzduchu se stále zdokonalují systémy protivzdušné obrany, kterých mají pozemní jednotky stále více. Ústřední část knihy představuje reprezentativní výběr stovky typů moderních zbraňových systémů všech důležitých druhů pozemní výzbroje, počínaje ručními palnými zbraněmi a raketovými styelami konče. Vybrané zbraně patří k nejdůležitějším v aktuální výzbroji moderních armád. Závěrečná část je věnovaná taktice.
STÁHNOUT ČÍST
Moderní pozemní boj - David Miller, Christopher F. Foss ...
Moderní námořní boj - Ilustrovaná encyklopedie . Bohatě ilustrovaná encyklopedie plná detailních informací o technologii, výzbroji a taktice moderních lodí • 208 stran • 250 barevných fotografií • přes 120 výkresů, grafů a schémat • 43 barevných plánů představujících jednotlivá plavidla a jejich výzbroj Moderní lodě jsou nesmírně složitá plavidla ...
Moderní boj - Živě.cz
Miller David, Foss Christopher F. - Moderní pozemní boj , v košíku máte 0 ks knih za 0,00 Kč
SOUVISEJÍCÍ KNIHY