Animuk v Africe eBook

Fatimma.cz Animuk v Africe Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Animuk v Africe! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Animuk v Africe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Animuk v Africe.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,15 MB

ISBN: 9788000040196

POPIS
Jak nejbláznivěji ulovit tygra? A jak si zaručeně proti sobě poštvat nosorožce? Jak vyzrát nad opicemi? Obrázkový seriál Kapitán Ani Muk loví v Africe patří k vrcholům komiksové tvorby Ondřeje Sekory. Zakulacený lovec se čtenářům poprvé představil rok po Ferdovi Mravencovi – jeho africká dobrodružství vycházela v letech 1934 až 1935 v časopise Pestrý týden. Cyklus složený z šestipanelových epizod se obešel beze slov a dokládá Sekorovu mimořádnou schopnost odvyprávět obrazem vtipný mikropříběh s originální pointou. Zároveň lze komiks o nemluvném kapitánovi vnímat jako syntézu tvůrcových oblíbených témat – černoši i exotická zvířata patřili k častým námětům Sekorových kreseb a příležitostně se objevovali také v jeho starších obrázkových seriálech nebo cyklech anekdot; teprve zde však tyto motivy získaly vybroušenou komiksovou formu. Kvalitu seriálu z Pestrého týdne ostatně dokládají i časté reedice v dalších časopisech (Ohníček, Květy) a v sešitových nebo knižních výběrech. Doposud však nedošlo na kompletní vydání všech epizod, jež původně v Pestrém týdnu vyšly. Knihu doprovází zasvěcený doslov znalce českého komiksu Tomáše Prokůpka. Knihu uvítají děti, které se zasmějí Animukovým bláznivým trampotám, stejně tak jako dospělí příznivci komiksu, kteří knihu s radostí zařadí do své sbírky.2. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Ondřej Sekora - Kapitán Animuk loví v Africe - Dětské ...
Nabízím ze své sbírky obrázkový sešit kapitán animuk v africe z r.1971 - 1.vydání. sešit je v "top" stavu, uschovaný ve sbírce 48 let, cenu, prosím, nabídněte. za nic neměním. pokud si inzerci "otevřete" je aktuální, platí do smazání. při platbě předem činí poštovné 90,-kč, a jestliže budete chtít zaslat zboží na dobírku, tak já požaduji poslat 200,-kč ...
Kapitán Animuk opět loví v Africe | ComicsDB
Josef Lada -Časopis Kapitán Animuk Loví V Africe. Josef Lada -Časopis Kapitán Animuk Loví V Africe stav viz foto
SOUVISEJÍCÍ KNIHY