Mendelův trpaslík eBook

Fatimma.cz Mendelův trpaslík Image

INFORMACE

Hledáte knihu Mendelův trpaslík? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Simon Mawer? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Mendelův trpaslík.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,73 MB

ISBN: 9788087162811

POPIS
Jeden z nejúspěšnější a nejoceňovanějších knih románů Simova Mawera, autora bestselleru Skleněný pokoj. List New York Times ho zařadil mezi nejpozoruhodnější díla vydaná v roce 1997, zájem o něj projevili také filmaři (práva ke zfilmování drží Barbra Streisand).Líčí příběh vědce, který zasvětil svůj život studování genetické poruchy, jež těžce poznamenala jeho samotného. Benedict Lambert je nejen trpaslík, ale také vzdálený příbuzný slavného genetika Gregora Mendela, v románu se tedy - podobně jako v již zmíněném Skleněném pokoji - objevuje i řada českých, respektive moravských reálií.
STÁHNOUT ČÍST
MENDELŮV TRPASLÍK - Mawer Simon od 282 Kč - Heureka.cz
A teď "Mendelův trpaslík" Simona Mawera. Moc jsem se těšila, protože pan Mawer už mě několikrát přesvědčil, že by to šlo. Vždycky si říkám, jak to ten chlap dělá, že ať se dotkne jakéhokoliv tématu, v jakémkoliv období, vyleze z toho něco tak čtivého?
RECENZE: Mawer skočil z vily Tugendhat k Mendelovi, nabízí ...
O zamilovaném trpaslíkovi Simon Mawer: Mendelův trpaslík, přeložil Lukáš Novák, vydalo nakladatelství Kniha Zlín, Zlín 2010, 282 stran. Dvaašedesátiletý britský autor Simon Mawer byl mezi českými čtenáři ještě loni zcela neznámý. To ale změnilo brzké vydání jeho posledního románu Skleněný pokoj, který líčí osudy brněnské vily Tugendhat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY