Bláznivý úplněk eBook

Fatimma.cz Bláznivý úplněk Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bláznivý úplněk! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bláznivý úplněk a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Bláznivý úplněk.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,61 MB

ISBN: 9788073872656

POPIS
Druhá kniha ze série o Harry Dresdenovi.Harry Dresden, jediný čaroděj v Chicagském telefonním seznamu a konzultant pro paranormální jevy, se potýká s osobními i finančními těžkostmi. Po posledním případu se stále ještě neobnovily dřívější důvěrné vztahy s poručíkem Murphyovou, šéfkou Zvláštního oddělení policie. Ta se na něho obrací s žádostí o pomoc v případě vlkodlaků, sérii podivných vražd, k nimž dochází vždy kolem úplňku. Jakmile je objevena mrtvola mladé ženy v čarodějnickém kruhu, stává se z Harryho Dresdena hlavní podezřelý a musí se postavit nejen „temným“ silám, ale i agentům FBI a pouličnímu gangu.
STÁHNOUT ČÍST
Bláznivý úplněk | eKnihy, elektronické knihy, vaše ...
Bláznivý úplněk. Butcher, Jim. Vydání: Triton 2010 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 56569/2. Druhá kniha o chicagském čaroději Harry Dresdenovi, který tentokrát stojí proti krvelačné smečce vlkodlaků, pouličnímu gangu, mafiánskému bossovi i agentům FBI.
Blaznivy uplnek jim butcher | Sleviste.cz
Bláznivý úplněk (978-80-738-7265-6) Elektronická kniha ze série Harry Dresden, autor Jim Butcher, 424 stran Harry Dresden, jediný čaroděj v Chicagském telefonním seznamu a konzultant pro paranormální jevy, se potýká s osobními i finančními těžkostmi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY