Ples u vévodkyně eBook

Fatimma.cz Ples u vévodkyně Image

INFORMACE

Hledáte knihu Ples u vévodkyně? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je Robert Merle? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Ples u vévodkyně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,50 MB

ISBN: 8020409017

POPIS
První díl nového cyklu historických románů Roberta Merla, volně navazující na sextalogii Dědictví otců. Čtenáře tentokrát provází dvorskými intrikami a pohnutými osudy Francie na sklonku vlády Jindřich IV. syn vypravěče předchozích dílů a kouzelné vévodkyně z Guise Petr Emanuel ze Sioraku. Hlavným historickým hrdinou je zde ještě Jndřich IV., ale pozornost dospívajícího Petra Emanuela sa začíná víc obracet na dauphina Ludvíka, o pět let mladšího, než je on, budoucího Ludvíka XIII. Spravedlivého.
STÁHNOUT ČÍST
Dědictví otců: Ples u vévodkyně - bazar | Databáze knih
O čem je kniha Ples u vévodkyně? První díl druhého cyklu historické ságy Dědictví otců Roberta Merla. Čtenáře tentokrát provází dvorskými intrikami a pohnutými osudy Francie na sklonku vlády Jindřicha IV. Syn vypravěče předchozích dílů a kouzelné vévodkyně z Guise Petr Emanuel ze Sioraku.
Kniha: Ples u vévodkyně (Robert Merle) | Martinus
Malá stylistická změna snad cítit je, ale i Ples u vévodkyně si zachovává přednosti, které jsem na první sérii velice obdivoval - krásný jazyk s mnohými inspirativními archaismy, neotřelý humor, skvěle podané historické ponaučení a zajímavý příběh bez hluchých míst. Já byl spokojen.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY