Připraven k práci a obraně vlasti! / Ready to Work and Defend the Homeland! eBook

Fatimma.cz Připraven k práci a obraně vlasti! / Ready to Work and Defend the Homeland! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Připraven k práci a obraně vlasti! / Ready to Work and Defend the Homeland!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Připraven k práci a obraně vlasti! / Ready to Work and Defend the Homeland! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Připraven k práci a obraně vlasti! / Ready to Work and Defend the Homeland!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,50 MB

ISBN: 9788087912010

POPIS
Katalog ke stejnojmenné výstavě stručně představuje vývoj české (československé) tělovýchovy, mapuje olympijské hnutí a popisuje výrazné kolektivní i individuální úspěchy našich sportovců. Věnuje se také nejvýraznějším zásahům nacistického a komunistického aparátu do československého sportu – připomíná oběti z řad sportovců během nacistické okupace či proces s hokejovými mistry světa a zabývá se i fenoménem emigrace. Katalog je českoanglický.
STÁHNOUT ČÍST
Připraven k práci a obraně vlasti! / Ready to Work and ...
Připraven k práci a obraně vlasti! : padesát let českého sportu v totalitní společnosti = Ready to work and defend the Homeland : fifty years of Czech sport in totalitarian society ( Book ) 1 edition published in 2012 in Czech and held by 7 WorldCat member libraries worldwide
Připraven k práci a obraně vlasti! / Ready to Work and ...
HISTÓRIA Dejiny každodennosti Připraven k práci a obraně vlasti! Připraven k práci a obraně vlasti! Ready to Work and Defend the Homeland Padesát let českého sportu v totalitní společnosti / Fifty Years of Czech Sport in Totalitarian Society.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY