Ada aneb Žár eBook

Fatimma.cz Ada aneb Žár Image

INFORMACE

Hledáte knihu Ada aneb Žár? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Vladimir Nabokov? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Ada aneb Žár.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,41 MB

ISBN: 9788074326578

POPIS
Příběh jednoho z Nabokovových nejhlubších i nejhravějších románů sleduje peripetie vztahu jeho protagonistů, psychologa a profesora filozofie Vana Veena a jeho sestřenice (ve skutečnosti, jak se ukáže, sestry) Ady, od prvního vzájemného milostného okouzlení přes sérii odloučení a opětovných setkání až do doby, kdy Van v pokročilém věku rekapituluje vlastní život a osudové pouto mezi oběma sourozenci.Jazykově brilantní a myšlenkově ambiciózní próza, rozklenutá mezi polovinou 19. a 20. století v geograficky i historicky pozměněném protějšku světa, jak jej známe, je parodickým i pohádkovým příběhem lásky, zamyšlením nad povahou času a v neposlední řadě svrchovaným intelektuálním dobrodružstvím.
STÁHNOUT ČÍST
Vladimir Nabokov Ada aneb Žár | Překladová beletrie ...
Ada aneb Žár Z angličtiny přeložil Pavel Dominik. skladem. běžná cena: 429 Kč ...
Specifikace Ada aneb Žár - Vladimir Nabokov - Heureka.cz
Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Vracení: v ústřední knihovně v samoobslužném automatu ve foyer, v ostatních knihovnách u pultů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY