Šest diamantů 1: Šedozelené oči Ley Lynseyové eBook

Fatimma.cz Šest diamantů 1: Šedozelené oči Ley Lynseyové Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Šest diamantů 1: Šedozelené oči Ley Lynseyové! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Šest diamantů 1: Šedozelené oči Ley Lynseyové a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Šest diamantů 1: Šedozelené oči Ley Lynseyové.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,29 MB

ISBN: 9788023991765

POPIS
Zatímco předigitalizovaný svět nabývá sám o sobě stále většího významu a vlivu, lidstvo jako takové jej naopak ztrácí, aniž si to uvědomuje. Přesto se najde pár jedinců, kterým to dojde a vrhnou se do boje, který nemohou nikdy vyhrát. Tedy až do chvíle, než se do celého konfliktu omylem zapojí naprostý outsider živící se jako novinář v bulvárním plátku. Zpočátku vůbec netuší, že má v ruce digitální rozbušku schopnou rozmetat celý svět a že ten, koho hledá, může být jejím iniciačním impulzem. Možná by bylo lepší, kdyby jej ani nenašel. To by ale nebyl Roger Dalmont, aby se jen tak vzdal a nechal to plavat.Je to trošku ztřeštěné, trošku cyber, trošku americká drsná škola. Žádné fantasy. Spíše o tom, jestli ten svět kolem nás už skutečně nějakou dobu takto nefunguje.
STÁHNOUT ČÍST
Lea levně, cena 70 Kč | Srovnání cen zboží
Kniha: Šest diamantů 1: Šedozelené oči Ley Lynseyové (Petr Heteša). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Šest diamantů 1: Šedozelené oči Ley Lynseyové
Kniha: Šest diamantů 1 - Šedozelené oči Ley Lynseyové (Heteša Petr)(Petr Heteša) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk
SOUVISEJÍCÍ KNIHY