Studia humanitatis ars hermeneutica VI. eBook

Fatimma.cz Studia humanitatis ars hermeneutica VI. Image

INFORMACE

Hledáte knihu Studia humanitatis ars hermeneutica VI.? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Studia humanitatis ars hermeneutica VI..pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,48 MB

ISBN: 9788074648571

POPIS
Kolektivní monografie je publikačním výstupem ze stejnojmenného vědeckého sympózia, pořádaného 11.-12. 5. 2016 Katedrou filozofie a Katedrou slavistiky FF OU. Publikace je věnována problematice interpretace a rozumění v oblasti filozofie, literární vědy, psychologie, práva aj. Autoři jednotlivých textů se zaměřují jednak na promýšlení obecných teoretických aspektů a metodologie umění interpretace, jednak obracejí svoji pozornost na analýzu konkrétních otázek procesu tvoření, a to především ve filozofii, estetice a umění.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Studia humanitatis ars hermeneutica VI. (Kolektív ...
Kniha Studia humanitatis ars hermeneutica VI.(kolektiv autorů) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete.
Studia humanitatis - Ars hermeneutica / Katedra slavistiky ...
Jurij Koch - nové interpretace lužickosrbské prózy. Od socrealismu k jeho destrukci. In: Studia humanitatis Ars hermeneutica. Metodologie a theurgie hermeneutické intepretace II. Supplementum recenzovaného vědeckého časopisu STUDIA SLAVICA XIII, Ostravská univerzita 2009, s. 173-188.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY