Zázračný svět včel eBook

Fatimma.cz Zázračný svět včel Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zázračný svět včel! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zázračný svět včel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Zázračný svět včel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,37 MB

ISBN: 9788020446916

POPIS
Bez včel by lidský život na Zemi do čtyř let skončil, tvrdil Albert Einstein.Nejvýznamnější odborník na život včel a autor bestselleru Fenomenální včely přichází nyní s další přelomovou knihou, v níž populárním a přístupným způsobem představuje život v úle, který navenek vypadá jako veliký chaos, ale opak je pravdou. Včely jsou úžasná stvoření, která – navzdory tvrzení o jejich píli – umí také lenošit, vyhýbat se úkolům, zkrátka jde o bytosti, které mají své „nálady“.Po přečtení této knihy se už nikdy nebudete dívat na svět kolem nás stejně jako dosud.
STÁHNOUT ČÍST
Zázračný svět včel - Alip
Příběh fenomenální továrny zvané úl Jürgen Tautz, Diedrich Steen: Zázračný svět včel: Továrna na med aneb Život v úle.Přel. Tomáš Dimter, Mladá fronta, 2018, 264 s., obrazová příloha. Kniha je společným dílem dvou autorů. Jürgen Tautz se celý život věnoval výzkumu včel, patří v tomto oboru mezi nejrespektovanější odborníky.
Zázračný svět včel - Diedrich Steen, Jürgen Tautz — Kniha.cz
Elektronická kniha Zázračný svět včel na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Zázračný svět včel od ostatních uživatelů. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY