Základy práva pro pedagogy I. eBook

Fatimma.cz Základy práva pro pedagogy I. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Základy práva pro pedagogy I.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Základy práva pro pedagogy I. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Základy práva pro pedagogy I..pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,42 MB

ISBN: 9788074180231

POPIS
Publikace je určená zejména studentům pedagogických fakult, kteří chtějí získat základní znalosti o českém právním řádu. Obsahuje informace o právní terminologii, základních institutech ústavního práva a organizaci veřejné správy, jakož o organizaci soudnictví a právní služby. Publikace ovšem může oslovit i studenty jiných neprávnických vysokých škol. Autory publikace jsou zkušení učitelé z právnické fakulty a odborníci z právní praxe.
STÁHNOUT ČÍST
Základy práva pro neprávníky - Jana Horáková | Knihy Dobrovský
Základy práva pro pedagogy II. ... Obsahuje informace o základech občanského práva hmotného, rodinného a procesního. Publikace ovšem může oslovit i studenty jiných neprávnických vysokých škol. Autory publikace jsou zkušení učitelé z právnické fakulty a odborníci z právní praxe.
Základy práva pro pedagogy II. | Odborná literatura a ...
Inzerát ZÁKLADY DĚTSKÉHO LÉKAŘSTVÍ PRO SPECIÁLNÍ PEDAGOGY v okrese Kolín, cena 120Kč, od johana na Sbazar.cz. Popis: Prodám knihu ZÁKLADY DĚTSKÉHO LÉKAŘSTVÍ PRO SPECIÁLNÍ PEDAGOGY. Autoři Jaroslav Gutvirth a kolektiv.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY