Praktikum z obecného správního práva 2. část eBook

Fatimma.cz Praktikum z obecného správního práva 2. část Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Praktikum z obecného správního práva 2. část! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Praktikum z obecného správního práva 2. část a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Praktikum z obecného správního práva 2. část.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,11 MB

ISBN: 9788075022950

POPIS
Praktikum je určeno k procvičování znalostí témat obecného správního práva, která nejsou obsažena v části první. Každá kapitola obsahuje různé druhy cvičení a příkladů, v závěru pak kontrolní otázky. Ve druhém vydání bylo praktikum aktualizováno a podstatně přepracováno.Účelem praktika není jen usnadnit průběžnou přípravu na semináře a závěrečnou zkoušku, nýbrž také usnadnit studentům vstup do praxe. Praktikum naučí studenty pracovat s pojmy, které jsou pro správní právo stěžejní, a pomůže porozumět znakům a vlastnostem jednotlivých institutů obecného správního práva.Na jednodušších příkladech si studenti nacvičí jak při řešení případů myšlenkově postupovat a kde a jak hledat odpovědi, na obtížnějších, strukturovanějších případech si pak vyzkouší komplexní aplikaci teoretických znalostí.Autorský kolektiv tvoří členky katedry správního práva a finančního práva olomoucké právnické fakulty.
STÁHNOUT ČÍST
Praktikum z obecného správního práva 2. část - Olga ...
Objednávejte knihu Praktikum z obecného správního práva 2. část v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Praktikum z obecného správního práva, 1. část, 2. vydání ...
187 Kč Praktikum z obecného správního práva 2.část | Olga Pouperová,Kateřina Frumarová,Lucia Madleňáková . Praktikum z obecného správního práva 2.část | Praktikum je určeno k procvičování znalostí ze zbývajících (oproti první části publikace) témat obecné části správního práva.Každá kapitola obsahuje cvičení, příklady a kontrolní otázky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY