O smutku, lásce a jiných věcech eBook

Fatimma.cz O smutku, lásce a jiných věcech Image

INFORMACE

Trávit čas knihou O smutku, lásce a jiných věcech! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu O smutku, lásce a jiných věcech a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: O smutku, lásce a jiných věcech.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,27 MB

ISBN: 8072152017

POPIS
Obsáhlý svazek shrnuje všechny významné práce neprávem pozapomenutého vynikajícího českého filosofa, který spojoval filosofickou reflexi krizové moderní doby se zájmem o výtvarné umění. Vychází doplněno texty o autorovi, obrazovou přílohou a úplnou bibliografií jeho prací.
STÁHNOUT ČÍST
O smutku, lásce a jiných věcech - Václav Navrátil, pevná ...
Ankou: Legenda o smrti v dolní Bretani Anatole Le Braz pdf ulozto. Antistresové omalovánky pro dospělé 2 Jolana Daňková pdf ulozto. Antologie esesáckých básní Piotr Macierzyński pdf ulozto. Apoštolové a mučedníci: Bernard - Denis - Kubišta - Marten Rea Michalová kniha online.
O lásce a jiných běsech - Gabriel García Márquez ...
Jeho kniha O smutku, lásce a jiných věcech, v přítomném svazku obsažená, je srovnávána s Kulhavým poutníkem Josefa Čapka. Navrátil byl kmenovým autorem časopisu Kvart, v němž publikoval většinu svých důležitých statí. Zabýval se otázkami moderní poezie (Robert Desnos), malířství (Josef Šíma), sociálními ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY