Jak zvládnout práci manažera eBook

Fatimma.cz Jak zvládnout práci manažera Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak zvládnout práci manažera! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak zvládnout práci manažera a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Jak zvládnout práci manažera.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,48 MB

ISBN: 9788027031054

POPIS
Odpovídá práce manažera obsahu teoretických knih a školení? Existuje jednoduchá a univerzální rada, jak se stát dobrým manažerem a jak se chovat a pracovat od prvního dne na manažerské pozici?Tato kniha nenabízí radu univerzální ani jednoduchou. Má však za cíl poskytnout náhled do každodenních povinností manažerů. Ať mluvíme o řízení lidí, tvorbě talentů, řízení svého času či firemních změn, teorie se může jevit jako jednoduchá. Avšak jen do doby střetu s každodenní realitou. V knize je proto kladen důraz na praktické rady, tipy a zkušenosti, které jsou stěžejní pro úspěšnou práci manažera.Rozeberme, jak pracují úspěšní. Jak řídí své týmy, jaký mají systém práce a jak zvládají jednotlivé manažerské aktivity. Cílem knihy je též inspirovat. Poskytnout vhled do reálného života lidí z různých odvětví, kteří jsou ve vyšších pozicích a mají za sebou impresivní životní příběhy a v hlavě vize a cíle na další období.
STÁHNOUT ČÍST
Výchova dětí je podobná práci top manažera, říká koučka ...
Jak zvládnout práci manažera. Je práce manažera skutečně taková, jak se píše ve většině teoretických knih a jak vás to učí na školeních? Existuje jednoduchá a univerzální rada, jak se stát dobrým manažerem? Jak se chovat a jak pracovat od svého prvního dne v manažerské pozici? To vše a mnohem víc se dočtete ...
Jak zvládnout práci manažera - Michal Pohludka ...
Zvládat každodenní pracovní vypětí není snadné. Zvlášť v době, kdy firmy propouštějí a samozřejmostí se stávají vyšší výkony s menším počtem lidí. Abyste přežili svou práci bez děsivého pocitu, že se na vás všechno valí a domů přicházíte vyždímaní jako citron, naučte se ovládat stres.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY