Time to Talk - Kniha pro studenty (4. díl) eBook

Fatimma.cz Time to Talk - Kniha pro studenty (4. díl) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Time to Talk - Kniha pro studenty (4. díl)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Time to Talk - Kniha pro studenty (4. díl) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Time to Talk - Kniha pro studenty (4. díl).pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,51 MB

ISBN: 8086195341

POPIS
Spojuje výhody tradičních a moderních učebnic. Nabízí přehledný výklad gramatiky, širokou škálu cvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis a slovní zásobu a náměty k mluvenému a psanému projevu. Obsahuje rovněž pracovní sešit, mapy, slovníky a přehled gramatiky.
STÁHNOUT ČÍST
Talk to - bazar - Bazoš.cz
Time to talk 4 - kniha pro studenty. ... Čtvrtý díl čtyřdílné učebnice pro střední a jazykové školy zachovává strukturu a principy dílů předchozích. Kniha vychází z pravidel britské angličtiny. Učebnice byla schválena MŠMT ČR k zařazení do seznamu učebnic pro střední školy jako součást ucelené řady učebnic ...
Time to talk 4 - kniha pro studenty Polyglot, spol.s.r.o.
Všechny informace o produktu Time to Talk 2 - kniha pro studenty - Sarah Peters, Tomáš Gráf, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Time to Talk 2 - kniha pro studenty - Sarah Peters, Tomáš Gráf.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY