Láska a manipulace eBook

Fatimma.cz Láska a manipulace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Láska a manipulace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Láska a manipulace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Láska a manipulace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,43 MB

ISBN: 9788073672348

POPIS
Tématem nové knihy autorky, jejíž kniha Nenechte sebou manipulovat zaujala i české čtenáře, je opět manipulace, tentokrát v partnerských vztazích. Autorka opět vychází ze své terapeutické praxe a na mnoha konkrétních příbězích partnerských dvojic ukazuje různé způsoby systematické manipulace i to, jak se vyvíjí v různých fázích partnerského vztahu a jaké jsou její psychické, fyzické i sociální důsledky. Některé příběhy prolínají celou knihou a autorka na nich dokumentuje, jak se projevuje patologie osobnosti, která používá systematicky manipulace uvnitř partnerského vztahu. Nabízí rady a podněty k řešení (Co dělat), ukazuje možnosti komunikace. Popisuje i průběh dialogu s manipulátorem a ukázky takových dialogů.
STÁHNOUT ČÍST
MANIPULACE V LÁSCE :: O lidech a duších
Láska a manipulace. Isabelle Nazare-Aga. Tématem nové knihy autorky, jejíž kniha Nenechte sebou manipulovat zaujala i české čtenáře, je opět manipulace, tentokrát v partnerských vztazích.
Láska a manipulace - Isabelle Nazare-Aga | KOSMAS.cz ...
Láska a manipulace Když jsem utíkala od manžela, bylo me neskutečně zle nejen psychicky, ale i fyzicky. Měla jsem pocit, že už to není k zvládnutí a že už mi jde o život, že za chvíli přijdu i o práci, kterou jsem přestávala zvládat, jakoby se i stahovala smyčka kolem krku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY