Jezdec eBook

Fatimma.cz Jezdec Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jezdec? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Viktorie Valendinova? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Jezdec.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,67 MB

ISBN: 9788075680907

POPIS
Podívejte na ni. Má všechno – perfektní koně, skvělého trenéra, kvalitní zázemí, kamarády, kteří by za ni zjevně položili život, je krásná, má výsledky, vyhrává... Je tohle vůbec skutečnost? Je reálné, aby někdo mohl mít tak perfektní život? Svým úsměvem dává najevo nepopsatelnou radost, její oči se třpytí čistým štěstím, ale co když pozorujeme pouze část, kterou chce, abychom viděli, ale to, co ji skutečně definuje, vypadá úplně jinak?
STÁHNOUT ČÍST
Anna a Černý jezdec - iKarmel.cz
Jezdec může být: . člověk jedoucí na zvířeti (např. na koni či na velbloudovi), jízdním kole, na lyžích, bruslích, saních, skibobech, v závodním autě apod.; jezdci, latinsky equites - elitní vrstva, sociální skupina ve starověkém Římě; jezdec (šachy) - šachová figura posuvník, posuvný ovladač . jezdec potenciometru; jezdec zdrhovadla (zipu)
Jezdec kostým - Vyhledávání na Heureka.cz
Právně jsem dočetla knížku Laury Spinney: "Bledý jezdec - španělská chřipka z roku 1918 a jak změnila svět." Tuto knížku naprosto vřele doporučuji všem, kdo se zajímají o dějiny, zejména dějiny 20. století a ty, kdo se zajímají o politiku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY