Reinkarnace eBook

Fatimma.cz Reinkarnace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Reinkarnace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Reinkarnace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Reinkarnace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,73 MB

ISBN: 8072057715

POPIS
Že život nekončí smrtí, nýbrž že každý konec je začátkem nové existence, že jsme tedy znovuzrození – tomu lidé vždy věřili. Také velcí filozofové jako Pythagoras a Platon či Nietzsche a Voltaire považovali znovuzrození za možné. Moderní věda ovšem tuto tézi odmítá, protože pro ni chybějí experimentální důkazy. Autor, který žije a působí v Mnichově, se stal jedním z nejznámějších světových hypnoterapeutů a psychologů.
STÁHNOUT ČÍST
Reinkarnace a karma | Doktorka.cz
Reinkarnace, fakta a důkazy o podstatě naší sdílené 3D reality. Nejsměšněji křesťané působí, když počnou mluvit o své ne-víře v reinkarnaci duší. Směšné je to proto, že tady nejde o víru, nýbrž o základní zákon našeho Universa.
Reinkarnace: snadno a rychle - Godly Jass a Krys | Knihy ...
Reinkarnace: 10 pozoruhodných minulých životů . Jsou věci mezi nebem a zemí. A reinkarnace je jednou z nich... Reinkarnace (znovuvtělování, převtělování) je označení filosofického nebo náboženského přesvědčení, že se duše nebo mysl člověka po smrti znovuzrodí v novém fyzickém těle.... Nad některými doloženými příběhy zůstává rozum stát.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY