O Záhořovi, prasátku s kníry eBook

Fatimma.cz O Záhořovi, prasátku s kníry Image

INFORMACE

Trávit čas knihou O Záhořovi, prasátku s kníry! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu O Záhořovi, prasátku s kníry a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: O Záhořovi, prasátku s kníry.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,62 MB

ISBN: 9788000042091

POPIS
Záhoř je jedno moc milé pruhované prasátko. Na světě to ale nemá jednoduché – nejdřív na něj málem nepřišel, pak mu narostly kníry, a ještě ho ulovil strašlivý, i když skoro bezzubý tygr, pan Sibiřský. Ale nakonec, snad protože jsou pruhovaní, se ti dva spolu spřátelí, a dokonce udělají kariéru u cirkusu. Bezzubý tygr a fousaté prasátko, jak tohle jenom dopadne?
STÁHNOUT ČÍST
O Záhořovi, prasátku s kníry | BOOKS.CZ
O Záhořovi, prasátku s kníry Ivan Binar Záhoř je jedno moc milé pruhované prasátko. Na světě to ale nemá jednoduché - nejdřív na něj málem nepřišel, pak mu narostly kníry, a ještě ho ulovil strašlivý, i když skoro bezzubý tygr, pan Sibiřský.
Kniha: O Záhořovi, prasátku s kníry - Ivan Binar | Knihy ...
O Záhořovi, prasátku s kníry - Ivan Binar Záhoř je jedno moc milé pruhované prasátko. Na světě to ale nemá jednoduché - nejdřív na něj málem nepřišel, pak mu narostly kníry, a ještě ho ulovil strašlivý, i když skoro bezzubý tygr, pan Sibiřský.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY