Jaguar eBook

Fatimma.cz Jaguar Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jaguar! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jaguar a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Jaguar.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,71 MB

ISBN: 8025116234

POPIS
Z obsahu knihy:* podrobný přehled automobilů Jaguar* desítky modelů od roku 1922 do současnosti* postranní vozíky pro motocykly* luxusní, cestovní i sportovní modely vozidel* úspěchy závodních automobilů v Le Mans* prototypy, studie a zapomenuté projekty* zajímavosti z konstrukce vybraných automobilů* počty vyrobených kusů a technické údaje všech modelů* slavní konstruktéři, závodníci a další osobnosti spojené se značkou Jaguar* unikátní barevné i černobílé kresby a fotografie
STÁHNOUT ČÍST
Luxury Saloons, Performance SUVs & Sports Cars | Jaguar
Jaguar Italia considera le auto come la cosa più vicina agli esseri viventi. Scopri Jaguar XE, XF, XJ, F-Type e la nuova F-PACE, ne resterai ammaliato.
Jaguar France - Véhicules Hautes Performances
autosalon jaguar dajbych Jsme autorizovaný prodej a servis vozů Jaguar s pobočkami Praha a Plzeň. Luxusní vozy jsou náš život už přes 23 let a jsme hrdí, že můžeme pracovat s legendární britskou značkou s tolika nejen sportovními úspěchy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY