Bible eBook

Fatimma.cz Bible Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bible! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bible a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Bible.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,19 MB

ISBN: 9788075450890

POPIS
Vydání včetně deuterokanonických knih.Nové vydání středního formátu Bible zahrnuje veškeré dosavadní revize textu, překladatelské úvody k jednotlivým knihám, odkazy na podobná místa a přehledné chronologické tabulky a mapy. Hlavní text je ve dvou sloupcích, poznámky jsou umístěné pod textem na spodní části stránky a odkazy na vnějších okrajích.
STÁHNOUT ČÍST
Lire la bible en français :: Bible :: EMCI TV
Bible kralická je česká tištěná bible, kterou z původních biblických jazyků (hebrejštiny, aramejštiny a řečtiny) přeložili překladatelé a teologové původní Jednoty bratrské.Svůj název dostala podle místa vytištění, kterým byly jihomoravské Kralice.Je to první český překlad bible z původních jazyků, nikoli zprostředkovaně z latinské Vulgáty
Bible - Wikipedie
Lire la Bible en français / 7 traductions disponibles. Nous vous proposons sur em-Bible 7 traductions différentes de la Bible (Louis-Segond 1910, la bible du Semeur, Segond 21, Martin, Darby, Ostervald, King-James) Sélectionnez ci-dessous le livre de la Bible que vous souhaitez lire. Ancien testament. Livres historiques. Livres poétiques.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY