Vrrrum! Dopravní prostředky eBook

Fatimma.cz Vrrrum! Dopravní prostředky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vrrrum! Dopravní prostředky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vrrrum! Dopravní prostředky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Vrrrum! Dopravní prostředky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,13 MB

ISBN: 9788025623183

POPIS
Až se posadíš do auta, nezapomeň se připoutat. A maminka tě pak odveze do školky. Taky na nádraží je spousta lidí. Kam všichni pospíchají? To právě přijel vlak a cestující vystupují a jiní zase nastupují. Bagr na staveništi hloubí základy nového domu. Všichni pracovníci na stavbě musejí mít ochrannou helmu. Ale ne! Dům je v plamenech a hasiči přijíždějí s požárním vozidlem. Podaří se jim z hořícího domu zachránit pejska? A jak to vypadá na letišti? Právě přistálo letadlo: "Vážení cestující, můžete vystupovat." Leporelo pro děti od dvou let je plné odklápěcích okének a pohyblivých prvků, díky nimž si dítě procvičí i jemnou motoriku.Knížka s prvky Montessori.
STÁHNOUT ČÍST
Knihy pro děti a leporela | Nejbaby.cz
Minipedie 2+ Vrrrum! Dopravní prostředky. Pierre Caillou. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( leporelo ) Skladem 4 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 30.4. u Vás doma (Typy ...
Minipedie 2+ Vrrrum! Dopravní prostředky / Nejlevnější knihy
Hledáte Svojtka Minipedie 2+ Vrrrum! Dopravní prostředky? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 60 Kč. Cena od 209 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY