Nadměrné obavy o zdraví eBook

Fatimma.cz Nadměrné obavy o zdraví Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nadměrné obavy o zdraví! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nadměrné obavy o zdraví a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Nadměrné obavy o zdraví.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,58 MB

ISBN: 8071788813

POPIS
Rady pro klienta a jeho rodinuNadměrné obavy o zdraví, v odborné terminologii tzv. somatoformní poruchy, představují skupinu problémů, kdy si klienti stěžují na tělesné příznaky, opakovaně žádají o lékařské vyšetření, avšak není nalezen žádný tělesný podklad jejich problémů. Průběh obtíží je často chronický a je spojen s dlouhotrvajícím narušením sociálního a rodinného chování. Mnozí lidé s touto poruchou zůstávají dlouhou dobu v péči různých lékařských specialistů, kteří jim však nejsou schopni pomoci. Autoři této srozumitelně napsané knížky shrnují informace o tom, jak tyto problémy rozpoznat, jakou terapii je vhodné zvolit, jak přerušit bludný kruh nekonečných vyšetření, kontrolování a sledování svého zdravotního stavu, do kterého se lidé s nadměrnými obavami o zdraví dostávají. Text je doplněn řadou příkladů.
STÁHNOUT ČÍST
Nadměrné obavy o zdraví - Beata Pašková, Ján Praško, Hana ...
Hledáte Nadměrné obavy o zdraví od Ján Praško? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
Nadměrné obavy o zdraví | KNIHCENTRUM.cz
Nadměrné obavy o zdraví, v odborné terminologii tzv. somatoformní poruchy, představují skupinu problémů, kdy si klienti stěžují na tělesné příznaky, opakovaně žádají o lékařské vyšetření, avšak není nalezen žádný tělesný podklad jejich problémů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY