Improvizace ve škole eBook

Fatimma.cz Improvizace ve škole Image

INFORMACE

Hledáte knihu Improvizace ve škole? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Roman Musil? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Improvizace ve škole.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,58 MB

ISBN: 9788073331207

POPIS
Publikace je napsaná především pro praktické použití. Nad nepatrným teoretickým výkladem dominují hry a civčení. Je určena především učitelům a žákům SŠ, ale i základních uměleckých škol. Vhodná pomůcka pro předměty dramatická výchova, osobně sociální výchova, jazykové a literární praktikum, ale i český jazyk, občanská výchova či základy společenských věd. Uvítají ji určitě i různé dramatcké kroužky.
STÁHNOUT ČÍST
Improvizace ve škole levně, cena 234 Kč | Srovnání cen zboží
V semináři Improvizace ve škole se učitelé praktickou formou, s doplněním teoretického výkladu, seznámí s možnostmi rozvíjení dovedností žáků, které umožňuje improvizace. Prostřednictví her a cvičení si vyzkouší, jak mohou své žáky dovést ke koncentraci, kooperaci, kreativitě a komunikaci při vyučování.
Přehled seminářů | Semináře, dílny a přednášky Romana Musila
Improvizace se v poslední době stala velkou módou. Vstoupila do masových médií, do uměleckých škol, ale vstupuje i do programu škol středních (např. gymnázií, středních pedagogických škol a pedagogických lyceí), kde se stává součástí předmětů dramatická výchova, osobnostně sociální výchova, jazykové a literární praktikum.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY